• JH2 - Junioren Honkbal 2 - Poule A - 3e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baas, CedricTechnische stafCoach
    Wegman, ErikTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, VinceTeamspeler
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Brouwer, LukeTeamspeler
    Mink, DennisTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Schaap, JelmerTeamspeler
    Schaap, MikeTeamspeler
    Schaap, NickTeamspeler
    Verseveld, Thijs vanTeamspeler
    Wegman, CamileTeamspeler
    Wolven, JasonTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons JH2 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vennep Flyers JH11010001272610120
    2H.S.V. The Flags JH1860292543812
    3Kinheim JH254014735128
    4The Herons JH28305746866
    5OVVO JH16213696725
    6DSS JH24202403914
    7Hoofddorp Pioniers JH362045435194
    8Odiz Frogs JH160154182-411
    9Quick Amsterdam JH1700719157-1380