• HB U21-2 - Honkbal U21-2 - Poule B - 3e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baas, CedricTechnische stafCoach
    Wegman, ErikTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Brouwer, LukeTeamspeler
    Nierop, BasTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Schaap, MikeTeamspeler
    Schaap, NickTeamspeler
    Sjoers, DevinTeamspeler
    Wolven, JasonTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 dec. 09:30DSS HB U21-2 - The Herons HB U21-2Pim Muliersportpark
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons HB U21-2 ( 3e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPunten
    1Hilversum Hurricanes HB U21-11612042018811324
    2The Herons HB U21-21611231571104724
    3Double Stars Heiloo HB U21-118918157155219
    4DSS HB U21-2169071511213018
    5Amsterdam Capitals HB U21-1174112100196-967
    6Odiz Frogs HB U21-1172213109205-964