• H2 - Honkbal Heren 2 - Poule C - 4e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, IanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boekel, AndreTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Deken, JeroenTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Heere, RickTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Langen, Mathijs vanTeamspeler
    Ligthart, TimoTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Netz, MarcoTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Verseveld, Thijs vanTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons H2 ( 4e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPunten
    1Onze Gezellen H316140224912212728
    2The Herons H21611141541015323
    3Quick Amsterdam H11610061601352520
    4Odiz Frogs H1168081701531716
    5Hoofddorp Pioniers H3168171471262115
    6RCH-Pinguins H3167091681571114
    7Amsterdam Pirates H4146081871662112
    8Cromtigers H2143011116173-576
    9Amsterdam North Stars H114101350268-2182