• SL1 - Slowpitch 1 - Recreatief

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boom, GhitaOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, PeterTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 apr. 19:00Red Stars Vitesse HS1 - The Herons HS1Sportpark Puikman 3
    26 apr. 20:00The Herons DS1 - Kinheim/DSS DS4Sportpark De Vork
    27 apr. 11:00Vennep Flyers HB U15-1 - The Herons HB U15-1Sportcomplex Oosterdreef
    28 apr. 09:30Kinheim SB U15-1 - The Herons SB U15-1Pim Mulierstadion
    28 apr. 10:00The Herons HB U15-2 - Rangers HB U15-1Sportpark De Vork
    28 apr. 10:00Onze Gezellen SB U12-1 - The Herons SB U12-1Van der Aartsportpark (OG)
    28 apr. 10:00Flying Petrels HB U21-2 - The Herons HB U21-3Sportcomplex De Dop
    28 apr. 13:30The Herons SB U21-2 - Onze Gezellen SB U21-1Sportpark De Vork
    4 mei. 13:00The Herons SB U21-1 - Nieuwegein Diamonds SB U21-1Sportpark De Vork
    4 mei. 14:50The Herons SB U21-1 - Nieuwegein Diamonds SB U21-1Sportpark De Vork
    10 mei. 19:30The Herons HS1 - Rooswijk HS1Sportpark De Vork
    10 mei. 19:30The Herons H1 - Amsterdam Capitals H1Sportpark De Vork
    11 mei. 10:00The Herons HB U15-1 - Amsterdam North Stars HB U15-1Sportpark De Vork
    11 mei. 13:00Blue Socks HB U21-1 - The Herons HB U21-1Sportpark Spitsbergen
    12 mei. 10:00The Herons SB U12-1 - RCH-Pinguins SB U12-1Sportpark De Vork
    12 mei. 10:00The Herons BM1 - Cromtigers BM1Sportpark De Vork
    12 mei. 10:00Double Stars Heiloo HB U12-1 - The Herons HB U12-1Sportpark Het Vennewater
    12 mei. 10:30The Herons HB U21-3 - Amsterdam North Stars HB U21-1Sportpark De Vork
    12 mei. 11:00SCPB ’22 HB U21-1 - The Herons HB U21-2Sportcomplex Schuilhoeve
    12 mei. 12:00Olympia Haarlem SB U21-1 - The Herons SB U21-1Nol Houtkamp Sportpark
    12 mei. 12:30The Herons HB U15-2 - Rooswijk HB U15-1Sportpark De Vork
    12 mei. 13:00The Herons SB U15-1 - Onze Gezellen SB U15-1Sportpark De Vork
    12 mei. 13:50Olympia Haarlem SB U21-1 - The Herons SB U21-1Nol Houtkamp Sportpark
    13 mei. 19:30Kinheim SB U21-2 - The Herons SB U21-2Pim Mulierstadion
    13 mei. 19:30Amsterdam North Stars DS1 - The Herons DS1Perenpad
    17 mei. 19:30The Herons H1 - Odiz Frogs H1Sportpark De Vork
    18 mei. 10:00Rooswijk BM1 - The Herons BM1Sportpark Nieuw Rooswijk
    18 mei. 14:00The Herons HB U21-1 - UVV HB U21-1Sportpark De Vork
    19 mei. 10:00Flying Petrels HB U12-1 - The Herons HB U12-1Sportcomplex De Dop
  • Uitslagen

    Geen informatie