• Softbal Junioren 2 - Sparks/Herons - 1e Klasse (Enkels) Poule B

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    1 sep.11:00The Herons JS2 - Alcmaria Victrix JS1Sportpark De Vork
    8 sep.10:00Hoofddorp Pioniers JS1 - The Herons JS2Sportpark Pioniers
    15 sep.13:00Kinheim JS1 - The Herons JS2Pim Mulierstadion
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons JS2 (SJWC1 Fastpitch Softbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparks Haarlem JS2107031316014
    2Hoofddorp Pioniers JS1108021058314
    3Alphians JS196121116313
    4Odiz Frogs JS11060411610412
    5Kinheim JS1941472879
    6Blue Birds JS110415901009
    7Catch JS211407941058
    8The Herons JS211317831427
    9Alcmaria Victrix JS110109741320
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boekel, DemiTeamspeler
    Doodeman, KimTeamspeler
    Haan, Alicia deTeamspeler
    Houben, MadeliefTeamspeler
    Jansen, DaniekTeamspeler
    Jongens, SanneTeamspeler
    Leeuwen, Celeste vanTeamspeler
    Michel, DemiTeamspeler
    Otto, IsabellaTeamspeler
    Pluister, LucyTeamspeler
    Stoop, femkeTeamspeler
    Verbrugge, JipTeamspeler
    Verburg, DaniekTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boekel, AndreTechnische stafCoach
    Otto, SuzanneTechnische stafCoach
    Soumokil, MirjamTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer