• Softbal Junioren 2 - 1e Klasse (Enkels) A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    2 sep. 12:30The Herons JS2 - Onze Gezellen JS2P.W. (Pieter) v/d PloegSportpark De Vork
    16 sep. 10:00Alcmaria Victrix JS1 - The Herons JS2E. (Evelien) de RoverSportpark Egmonderhout
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons JS2 (SJWC1 Softbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Onze Gezellen JS21210021494320
    2Hoofddorp Pioniers JS1119021497818
    3Odiz Frogs JS11280413210816
    4Sparks Haarlem JS18503735310
    5DSS-Olympia115068610010
    6Alcmaria Victrix JS1115151221159
    7Flying Petrels JS19207761344
    8Thamen JS110118711643
    9The Herons JS210109641272
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bartelings, ShannonTeamspeler
    Doodeman, KimTeamspeler
    Hoogeterp, SanneTeamspeler
    Jongens, SanneTeamspeler
    Michel, DemiTeamspeler
    Otto, IsabellaTeamspeler
    Stuijt, EsmeeTeamspeler
    Weide, Lotte van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jongens, FrankTechnische stafCoach
    Otto, SuzanneTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer