• Softbal Junioren 2 - Sparks/Herons - 1e Klasse (Enkels) Poule B

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons JS2 (SJWC1 Fastpitch Softbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sparks Haarlem JS21512031847724
    2Alphians JS11511131709323
    3Hoofddorp Pioniers JS115110415410420
    4Kinheim JS11461710913713
    5Odiz Frogs JS11560913816112
    6Catch JS216601012514512
    7Blue Birds JS11451810513611
    8The Herons JS21451811916311
    9Alcmaria Victrix JS11420121021902
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer