• Softbal Junioren 2 - 1e Klasse (Enkels) A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    8 jul. 14:00Flying Petrels JS1 - The Herons JS2Sportcomplex De Dop
    15 jul. 10:00Odiz Frogs JS1 - The Herons JS2J. (Juanita) A-TjakSportpark Kalverhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jun.Hoofddorp Pioniers JS1 - The Herons JS213 - 3
    17 jun.The Herons JS2 - Sparks Haarlem JS10 - 16
  • Poulestanden The Herons JS2 (SJWC1 Softbal Junioren Wedstrijdsport Regulier 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Hoofddorp Pioniers JS166001043912
    2Onze Gezellen JS27601942612
    3Odiz Frogs JS18503978110
    4Sparks Haarlem JS1640256368
    5DSS-Olympia840465768
    6Alcmaria Victrix JS1740375646
    7Flying Petrels JS17106641132
    8Thamen JS17106451132
    9The Herons JS28107531052
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bartelings, ShannonTeamspeler
    Doodeman, KimTeamspeler
    Hoogeterp, SanneTeamspeler
    Jongens, SanneTeamspeler
    Leijder Havenstroom, AlyssaTeamspeler
    Michel, DemiTeamspeler
    Otto, IsabellaTeamspeler
    Stuijt, EsmeeTeamspeler
    Weide, Lotte van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jongens, FrankTechnische stafCoach
    Otto, SuzanneTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer