• Softbal Junioren 2 - 1e Klasse (Enkels) A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    27 mei. 10:30Thamen JS1 - The Herons JS2Sportpark Vuurlijn
    3 jun. 12:30The Herons JS2 - DSS-OlympiaSportpark De Vork
    10 jun. 13:00Hoofddorp Pioniers JS1 - The Herons JS2Sportpark Pioniers
    17 jun. 12:30The Herons JS2 - Sparks Haarlem JS1Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.The Herons JS2 - Alcmaria Victrix JS15 - 11
  • Poulestanden The Herons JS2 (SJWC1 Softbal Junioren Wedstrijdsport Regulier 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Hoofddorp Pioniers JS1440074248
    2Odiz Frogs JS1330045266
    3Onze Gezellen JS2430141186
    4Alcmaria Victrix JS1330041124
    5Sparks Haarlem JS1210123202
    6The Herons JS2410328412
    7DSS-Olympia510426512
    8Flying Petrels JS1300325530
    9Thamen JS1400412700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bartelings, ShannonTeamspeler
    Doodeman, KimTeamspeler
    Hoogeterp, SanneTeamspeler
    Jongens, SanneTeamspeler
    Leijder Havenstroom, AlyssaTeamspeler
    Michel, DemiTeamspeler
    Otto, IsabellaTeamspeler
    Stuijt, EsmeeTeamspeler
    Weide, Lotte van derTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jongens, FrankTechnische stafCoach
    Otto, SuzanneTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer