• Softbal Heren 1 - 2e Klasse C

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    23 jul. 19:30The Herons HS1 - Rooswijk HS1C. (Corien) Luijt-LemmersSportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jul.Cromtigers HS1 - The Herons HS12 - 10
    20 jul.Flying Petrels HS1 - The Herons HS116 - 19
  • Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Odiz Frogs HS112100219213220
    2The Herons HS11290317010918
    3Flying Petrels HS11480619718616
    4Cromtigers HS11470718516614
    5Bears HS1123091401926
    6Rooswijk HS11210111282272
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd,Teamspeler
    Beek, Niels teTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Callahan, OwenTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Hamersma, PeterTeamspeler
    Heegde, Ted terTeamspeler
    Kistemaker, RichardTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Onderwater, WimTeamspeler
    Ouden, Mitchell denTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler
    Wolzak, ErikTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, OwenTechnische stafAssistent-Coach
    Luijt, MatthijsTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer