• Softbal Heren 1 - 2e Klasse Poule B

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RCH-Pinguins HS11110011597020
    2Onze Gezellen HS112100222710820
    3Odiz Frogs HS1119021445318
    4The Herons HS1118031459516
    5Olympia Haarlem HS112606819112
    6Double Stars Heiloo HS11260615216712
    7Badhoevedorp HS11150610415910
    8Odiz Frogs HS21250712617610
    9Bears HS1124171621779
    10Cromtigers HS112408921138
    11Flying Petrels HS1124081101508
    12Spaarnwoude HS112309901766
    13Schoten HS11211101031603

    Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB2 Fastpitch Softbal Senioren Heren Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Onze Gezellen HS1440077308
    2RCH-Pinguins HS1540148488
    3Olympia Haarlem HS1420257364
    4Odiz Frogs HS1420231402
    5Double Stars Heiloo HS1510438532
    6The Herons HS1400431750
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Niels teTeamspeler
    Boekel, AndreTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Callahan, OwenTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Gool, Mark vanTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Hamersma, PeterTeamspeler
    Heegde, Ted terTeamspeler
    Heere, RickTeamspeler
    Kistemaker, RichardTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Onderwater, WimTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler
    Vuure, Albert vanTeamspeler
    Wolzak, ErikTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, OwenTechnische stafAssistent-Coach
    Luijt, MatthijsTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer