• Softbal Heren 1 - 2e Klasse C

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    25 mei. 19:30Bears HS1 - The Herons HS1Sportpark De Kiefthoek
    1 jun. 19:30The Herons HS1 - Cromtigers HS1Sportpark De Vork
    8 jun. 19:30The Herons HS1 - Flying Petrels HS1Sportpark De Vork
    15 jun. 19:30Odiz Frogs HS1 - The Herons HS1Sportpark Kalverhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Rooswijk HS1 - The Herons HS10 - 10
  • Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Odiz Frogs HS16501875010
    2Cromtigers HS1640272678
    3The Herons HS1530264466
    4Flying Petrels HS1630379836
    5Rooswijk HS1510438752
    6Bears HS1400435540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Niels teTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Callahan, OwenTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Hamersma, PeterTeamspeler
    Heegde, Ted terTeamspeler
    Kistemaker, RichardTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Onderwater, WimTeamspeler
    Ouden, Mitchell denTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler
    Wolzak, ErikTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, OwenTechnische stafAssistent-Coach
    Luijt, MatthijsTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer