• Softbal Heren 1 - 2e Klasse C

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    28 sep. 18:30The Herons HS1 - Flying Petrels HS1P. (Paul) TimmermansSportpark De Vork
    1 okt. 18:30Bears HS1 - The Herons HS1E.L. (Edelbert) Juan PedroSportpark De Kiefthoek
    5 okt. 18:00Odiz Frogs HS1 - The Herons HS1T. (Tijn) v/d AvortSportpark Kalverhoek
    12 okt. 18:30The Herons HS1 - Rooswijk HS1P. (Paul) TimmermansSportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 sep.The Herons HS1 - Rooswijk HS117 - 7
    21 sep.The Herons HS1 - Cromtigers HS114 - 3
  • Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Odiz Frogs HS116130322916126
    2The Herons HS116120423413624
    3Flying Petrels HS117100724721020
    4Cromtigers HS11780920320016
    5Bears HS11540111762358
    6Rooswijk HS11720151683152
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Niels teTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Callahan, OwenTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Hamersma, PeterTeamspeler
    Heegde, Ted terTeamspeler
    Kistemaker, RichardTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Onderwater, WimTeamspeler
    Ouden, Mitchell denTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler
    Wolzak, ErikTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, OwenTechnische stafAssistent-Coach
    Luijt, MatthijsTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer