• Softbal Heren 1 - 2e Klasse C

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons HS1 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Odiz Frogs HS120151426820131
    2The Herons HS118130524615226
    3Flying Petrels HS120101928025321
    4Cromtigers HS1201001026124220
    5Bears HS119511322929011
    6Rooswijk HS11931151953415
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Niels teTeamspeler
    Callahan, IanTeamspeler
    Callahan, OwenTeamspeler
    Colegem, ReneTeamspeler
    Gulinck, Jean PaulTeamspeler
    Hamersma, PeterTeamspeler
    Heegde, Ted terTeamspeler
    Kistemaker, RichardTeamspeler
    Kool, ThomasTeamspeler
    Luijt, MatthijsTeamspeler
    Onderwater, WimTeamspeler
    Schoemaker, AllardTeamspeler
    Touwslager, MarcelTeamspeler
    Vries, Ruud deTeamspeler
    Wolzak, ErikTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Callahan, OwenTechnische stafAssistent-Coach
    Luijt, MatthijsTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer