• Honkbal Pupillen 1 - 2e Klasse Poule D

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, OnnoTechnische stafCoach
    Keijlard, JordyTechnische stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bettink, MikaTeamspeler
    Brand, ThibeauTeamspeler
    Heemsbergen, RubenTeamspeler
    Keijlard, SevenTeamspeler
    Lemmers, JillesTeamspeler
    Lux, MitchellTeamspeler
    Obdam, IwanTeamspeler
    Soleana, GerroTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 aug. 10:00The Herons PH1 - Amsterdam Pirates PH2Sportpark De Vork
    22 aug. 10:30Thamen PH3 - The Herons PH1Sportpark Vuurlijn
    30 aug. 10:00The Herons PH1 - DVH PH1Sportpark De Vork
    6 sep. 10:00Hoofddorp Pioniers PH3 - The Herons PH1Sportpark Pioniers
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Thamen PH21100141132
    2Amsterdam Pirates PH200000000
    3DVH PH100000000
    4Herons PH100000000
    5Hoofddorp Pioniers PH300000000
    6Thamen PH31001114-130