• Honkbal Aspiranten 1 - 2e Klasse Poule A

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bekker, EtienneTechnische staf
    Luijt, MatthijsTechnische stafCoach
    Onderwater, WimTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Keizer, JeroenTeamspeler
    Kistemaker, MikaTeamspeler
    Klijn, JillesTeamspeler
    Langen, Thomas vanTeamspeler
    Leccis, DomenicoTeamspeler
    Luijt, HuubTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Schaap, JelmerTeamspeler
    Touwslager, DylanTeamspeler
    Verburg, RenzoTeamspeler
    Vuure, Luca vanTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Onze Gezellen AH1970271284314
    2Hoofddorp Pioniers AH2852159283112
    3Herons AH1860267422512
    4Amsterdam Pirates AH21042468521610
    5DSS AH184138434509
    6Badhoevedorp AH11011840128-883
    7Alcmaria Victrix AH191082097-772