• PS1 - Pupillen Softbal 1 - Poule B - 1e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijt-Lemmers, CorienTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Maas, JelkaTeamspeler
    Netz, RosalineTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 aug. 10:00DSS/kinheim Groen - The Herons PS1Pim Muliersportpark
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons PS1 (SPWC1 Fastpitch Softbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers PS1550074344010
    2Amsterdam Pirates PS153116542237
    3Vennep Flyers PS15311595277
    4DSS/Kinheim Rood53026349146
    5Herons PS15203494814
    6Alcmaria Victrix PS151042965-362
    7DSS/kinheim Groen60063483-490

    Poulestanden The Herons PS1 (SPWC2 Fastpitch Softbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix PS100000000
    2BSC Almere PS100000000
    3DSS/kinheim Groen00000000
    4Herons PS100000000