• HB U15-2 - Honkbal U15-2 - Poule E - 3e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heere, RickTechnische stafCoach
    Lemmers, ArjanTechnische stafCoach
    Nagelhout, PieterTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gildemeijer, JustinTeamspeler
    Gool, Jessie vanTeamspeler
    Harmsen, KeanoTeamspeler
    Heere, LukasTeamspeler
    Jong, StefTeamspeler
    Kamp, DenzelTeamspeler
    Lemmers, StanTeamspeler
    Mizee, RycoTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 13:00Herons HB U15-2 - Amsterdam North Stars HB U15-2Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Cromtigers HB U15-2 - Herons AH29 - 1
    25 sep.Herons AH2 - Urbanus HB U15-225 - 2
  • Poulestanden Herons HB U15-2 ( 3e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPunten
    1Cromtigers HB U15-21312011884814024
    2Herons AH2128131451054017
    3Rooswijk HB U15-111515105123-1811
    4Amsterdam North Stars HB U15-21150683102-1910
    5Alcmaria Victrix HB U15-2135081411162510
    6Urbanus HB U15-212001249217-1680