• HB U15-1 - Honkbal U15-1 - Poule H - 2e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eck, Max vanTechnische stafAssistent-Coach
    Jansen, OnnoTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bettink, MikaTeamspeler
    Brand, ThibeauTeamspeler
    Brouwer, TeijeTeamspeler
    Heemsbergen, RubenTeamspeler
    Lemmers, JillesTeamspeler
    Lux, MitchellTeamspeler
    Obdam, IwanTeamspeler
    Poorte, Thijs van derTeamspeler
    Soleana, GerroTeamspeler
    Verburg, RenzoTeamspeler
    Zepeda Wentges, OscarTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 okt. 10:00Cromtigers HB U15-1 - Herons HB U15-1Sportpark de Omzoom
    31 okt. 00:00DVH HB U15-1 - Herons HB U15-1DVH-Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.DSS HB U15-1 - Herons AH14 - 7
  • Poulestanden Herons HB U15-1 ( 2e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPunten
    1Alcmaria Victrix HB U15-11513021846611826
    2Thamen HB U15-2151104165917422
    3Herons AH1141013139637621
    4Hoofddorp Pioniers HB U15-214806111704116
    5DSS HB U15-114806137766116
    6Cromtigers HB U15-113607104832110
    7Amsterdam North Stars HB U15-11331966129-637
    8DVH HB U15-111101031182-1512
    9Flying Petrels HB U15-115101453230-1772