• HB U15-1 - Honkbal U15-1 - Poule H - 2e Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eck, Max vanTechnische stafAssistent-Coach
    Jansen, OnnoTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bettink, MikaTeamspeler
    Brand, ThibeauTeamspeler
    Brouwer, TeijeTeamspeler
    Heemsbergen, RubenTeamspeler
    Lemmers, JillesTeamspeler
    Lux, MitchellTeamspeler
    Obdam, IwanTeamspeler
    Poorte, Thijs van derTeamspeler
    Soleana, GerroTeamspeler
    Verburg, RenzoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 aug. 15:00Herons HB U15-1 - Alcmaria Victrix HB U15-1Sportpark De Vork
    3 sep. 13:00Flying Petrels HB U15-1 - Herons HB U15-1Sportcomplex De Dop
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Herons HB U15-1 ( 2e klasse Poule H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPunten
    1Alcmaria Victrix HB U15-110901131419018
    2Thamen HB U15-210901124606418
    3Herons AH1970296425414
    4DSS HB U15-110604113555812
    5Hoofddorp Pioniers HB U15-21050580572310
    6Cromtigers HB U15-194057854248
    7Amsterdam North Stars HB U15-11030757109-526
    8DVH HB U15-1910824147-1232
    9Flying Petrels HB U15-111001131169-1380