• Hago Honkbal Junioren 1 - 2e Klasse Poule A

    Hago, de schoonmakers van Nederland

    Onze honkbal junioren worden gesponsord door schoonmaakbedrijf Hago, de schoonmakers van Nederland.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berghmans, MitchellTechnische stafCoach
    Christophersen, EgbertOverige stafTeammanager
    Wijk, Duco vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Bruins, BrendanTeamspeler
    Christophersen, MaxTeamspeler
    Dete, LeoTeamspeler
    Duin, Santos vanTeamspeler
    Eng, Jelle van derTeamspeler
    Ikel, ZepTeamspeler
    Koning, JaydenTeamspeler
    Lange, Oscar deTeamspeler
    Langen, Mathijs vanTeamspeler
    Ligthart, TimoTeamspeler
    Smids, TymoTeamspeler
    Witteman, JoshuaTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 aug. 11:00The Herons JH1 - DVH JH1Sportpark De Vork
    22 aug. 14:00Amsterdam Pirates JH2 - The Herons JH1Loek Loevendie Ballpark
    29 aug. 11:00The Herons JH1 - Odiz Frogs JH1Sportpark De Vork
    5 sep. 09:30Kinheim JH2 - The Herons JH1Pim Mulierstadion
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTRunsaldoPT
    1Onze Gezellen JH21100143112
    2Double Stars Heiloo JH1110011382
    3Amsterdam Pirates JH211008442
    4Flying Petrels JH110109901
    5Hoofddorp Pioniers JH220111014-41
    6DVH JH120111220-81
    7Odiz Frogs JH12011920-111
    8Cromtigers JH100000000
    9Herons JH100000000
    10Kinheim JH200000000
    11Urbanus JH100000000