• Honkbal Aspiranten 3 - 3e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    25 aug. 11:00The Herons AH3 - The Herons AH2Sportpark De Vork
    2 sep. 11:30Odiz Frogs AH1 - The Herons AH3Q. (Quentin) van BentumSportpark Kalverhoek
    15 sep. 11:00The Herons AH3 - Rooswijk AH1M.J.M. (Mathijs) van LangenSportpark De Vork
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons AH3 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH1119021294618
    2Flying Petrels / Cromtigers AH110703852414
    3Odiz Frogs AH111605756912
    4The Herons AH2105059610410
    5Urbanus AH1125079210410
    6Sullivan's Green Devils AH11040670908
    7The Herons AH310109421522
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd,Teamspeler
    Arisz, DaanTeamspeler
    Baas, VinceTeamspeler
    Buysman, JorisTeamspeler
    Groen, YarnoTeamspeler
    Rikkelman, GijsTeamspeler
    Verburg, RenzoTeamspeler
    Wegman, CamileTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baas, CedricTechnische stafCoach
    Wegman, ErikTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer