• Honkbal Aspiranten 3 - 3e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    30 jun. 14:00Sullivan's Green Devils AH1 - The Herons AH3Sportpark Markgouw
    7 jul. 11:00The Herons AH3 - Flying Petrels / Cromtigers AH1Sportpark De Vork
    14 jul. 13:00The Herons AH3 - Urbanus AH1M.J.M. (Mathijs) van LangenSportpark De Vork
    15 jul. 13:00Urbanus AH1 - The Herons AH3E. BruintjesKerketuin
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 jun.Rooswijk AH1 - The Herons AH316 - 2
  • Poulestanden The Herons AH3 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH198011164116
    2Flying Petrels / Cromtigers AH18503682110
    3The Herons AH29504939610
    4Odiz Frogs AH1840455588
    5Urbanus AH1940574788
    6Sullivan's Green Devils AH1720547764
    7The Herons AH36006241070
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Arisz, DaanTeamspeler
    Baas, VinceTeamspeler
    Buysman, JorisTeamspeler
    Groen, YarnoTeamspeler
    Houben, JustTeamspeler
    Rikkelman, GijsTeamspeler
    Verburg, RenzoTeamspeler
    Wegman, CamileTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baas, CedricTechnische stafCoach
    Wegman, ErikTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer