• Honkbal Aspiranten 2 - 3e Klasse A

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons AH2 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH11612131817225
    2Odiz Frogs AH11611051199222
    3Flying Petrels / Cromtigers AH11610151396121
    4Urbanus AH11680812112616
    5The Herons AH21670914816014
    6Sullivan's Green Devils AH11550108913010
    7The Herons AH3151014692252
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Bruins, BrendanTeamspeler
    Dete, LeoTeamspeler
    Ikel, ZepTeamspeler
    Keizer, JeroenTeamspeler
    Lange, Oscar deTeamspeler
    Langen, Thomas vanTeamspeler
    Luijt, HuubTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Witteman, JoshuaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijt, MatthijsTechnische stafCoach
    Onderwater, WimTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer