• Honkbal Aspiranten 2 - 3e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    30 sep. 11:30Odiz Frogs AH1 - The Herons AH2R. (Raymond) TimpSportpark Kalverhoek
    13 okt. 11:00The Herons AH3 - The Herons AH2M.J.M. (Mathijs) van LangenSportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.Sullivan's Green Devils AH1 - The Herons AH24 - 10
    22 sep.The Herons AH2 - Rooswijk AH16 - 14
  • Poulestanden The Herons AH2 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH11412021675524
    2Odiz Frogs AH114905998418
    3Flying Petrels / Cromtigers AH1128041003816
    4Urbanus AH11460810711812
    5The Herons AH21460812714112
    6Sullivan's Green Devils AH112408771048
    7The Herons AH3121011461832
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Bruins, BrendanTeamspeler
    Dete, LeoTeamspeler
    Ikel, ZepTeamspeler
    Keizer, JeroenTeamspeler
    Lange, Oscar deTeamspeler
    Langen, Thomas vanTeamspeler
    Luijt, HuubTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Witteman, JoshuaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijt, MatthijsTechnische stafCoach
    Onderwater, WimTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer