• Honkbal Aspiranten 2 - 3e Klasse A

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Herons AH2 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH1119021294618
    2Flying Petrels / Cromtigers AH110703852414
    3Odiz Frogs AH111605756912
    4The Herons AH2105059610410
    5Urbanus AH1125079210410
    6Sullivan's Green Devils AH11040670908
    7The Herons AH310109421522
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Bruins, BrendanTeamspeler
    Dete, LeoTeamspeler
    Ikel, ZepTeamspeler
    Keizer, JeroenTeamspeler
    Lange, Oscar deTeamspeler
    Langen, Thomas vanTeamspeler
    Luijt, HuubTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Witteman, JoshuaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijt, MatthijsTechnische stafCoach
    Onderwater, WimTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer