• Honkbal Pupillen 2 - 3e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    22 apr. 10:00Herons PH2 - Rooswijk PH1Sportpark De Vork
    6 mei. 10:00Double Stars Heiloo PH1 - Herons PH2Sportpark Het Vennewater
    13 mei. 10:00Herons PH2 - Cromtigers PH2Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 apr.The Herons PH2 - Alcmaria Victrix PH314 - 3
  • Poulestanden PH2 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk PH1220039104
    2Cromtigers PH2211037143
    3Double Stars Heiloo PH1211032113
    4The Herons PH211001432
    5Flying Petrels PH1210113132
    6Bears PH11001560
    7Alcmaria Victrix PH320028420
    8Alcmaria Victrix PH220025540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barends, NioTeamspeler
    Bettink, MikaTeamspeler
    Brand, ThibeauTeamspeler
    Gildemeijer, JustinTeamspeler
    Heemsbergen, RubenTeamspeler
    Keijlard, SevenTeamspeler
    Lemmers, JillesTeamspeler
    Mollet Puerta, Daniel AndresTeamspeler
    Obdam, IwanTeamspeler
    Soleana, GerroTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, OnnoTechnische stafCoach
    Keijlard, JordyTechnische stafTeammanager
    Keijlard, JordyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer