• Honkbal Pupillen 1 - 2e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    22 apr. 15:00Kinheim PH2 - Herons PH1Andringa, N. (Nick)Pim Mulierstadion
    6 mei. 10:00Herons PH1 - Onze Gezellen PH1Sportpark De Vork
    15 mei. 18:30Urbanus PH1 - Herons PH1Celie, M.Kerketuin
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Cromtigers PH1 - The Herons PH16 - 4
    15 apr.The Herons PH1 - Odiz Frogs PH1 -
  • Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Onze Gezellen PH122002644
    2Kinheim PH221102573
    3Alcmaria Victrix PH121101983
    4DSS PH1210113172
    5Cromtigers PH1210113152
    6The Herons PH11001460
    7Odiz Frogs PH110012130
    8Urbanus PH120023350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, LukeTeamspeler
    Bruins, JulianTeamspeler
    Eeken, Mick vanTeamspeler
    Lux, MitchellTeamspeler
    Poorte, Thijs van derTeamspeler
    Sjoers, DevinTeamspeler
    Touwslager, DylanTeamspeler
    Vuure, Luca vanTeamspeler
    Wolven, JasonTeamspeler
    Wolven, KeanoTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Touwslager, MarcelTechnische stafCoach
    Vuure, Albert vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer