• Hago Honkbal Junioren 1 - 1e klasse B

    Hago en Herons samen sterk.

    Hago, de schoonmakers van Nederland, en de Herons Honkbal Junioren zijn een mooie samenwerking aangegaan met elkaar. Het resultaat is dat onze jongens met het logo van Hago op hun wedstrijdshirt mogen spelen.

    Meer informatie over Hago kunt u teruglezen op www.hago.nl.

    Hago - De schoonmakers van Nederland

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    29 apr. 12:00Herons JH1 - Braves JH1Vernooijs, W.F. (Willem)Sportpark De Vork
    6 mei. 13:00Amsterdam Pirates JH1 - Herons JH1Sportpark Ookmeer
    13 mei. 14:00Hoofddorp Pioniers JH2 - Herons JH1Sportpark Pioniers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 apr.The Herons JH1 - Neptunus JH14 - 16
    15 apr.Alcmaria Victrix JH1 - The Herons JH118 - 7
  • Poulestanden JH1 (Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Braves JH1220027104
    2Storks JH111001932
    3Alphians JH1210121222
    6Twins JH221018192
    4Amsterdam Pirates JH1210117122
    5Neptunus JH121011692
    7Alcmaria Victrix JH1210125232
    8Hoofddorp Pioniers JH210010120
    9The Herons JH1200211340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Bie, Tijmen deTeamspeler
    Bouman, LionelTeamspeler
    Christophersen, ThomTeamspeler
    Duin, Santos vanTeamspeler
    Eck, Max vanTeamspeler
    Heegde, Barry terTeamspeler
    Jansen, WesleyTeamspeler
    Leccis, MaxTeamspeler
    Lelie, Jelle van derTeamspeler
    Pagter, Remco deTeamspeler
    Pront, BramTeamspeler
    Sluijk, DidierTeamspeler
    Smids, TymoTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, EelcoTechnische stafTeammanager
    Jansen, RitzoTechnische stafCoach
    Mercera, GistenusTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer