• Softbal Dames 1 - 4e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    20 apr. 19:00Herons DS1 - Urbanus DS1Lemmers, A. (Arjan)Sportpark De Vork
    23 apr. 19:30Alcmaria Victrix DS3 - Herons DS1Bogert, R (Ron) van deSportpark Egmonderhout
    2 mei. 19:30Sullivan's Green Devils DS1 - Herons DS1Sportpark Markgouw
    11 mei. 19:30Herons DS1 - Bears DS1Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.The Herons DS1 - Alcmaria Victrix DS217 - 7
  • Poulestanden DS1 (Softbal Senioren Dames Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Double Stars Heiloo DS122001474
    2Odiz Frogs DS2320130164
    3Flying Petrels DS111001322
    4The Herons DS111001772
    5Bears DS1210118172
    6Alcmaria Victrix DS2210124192
    7Alcmaria Victrix DS3210123182
    8Rooswijk DS11001460
    9Urbanus DS110012130
    10Sullivan's Green Devils DS1300310500
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arisz, PaulaTeamspeler
    Boer, Sandra deTeamspeler
    Bom-Clardij, AnnemiekeTeamspeler
    Bruin, EllenTeamspeler
    Hel, Mariƫlle van derTeamspeler
    Kooij-Groeneveld, SusanneTeamspeler
    Lemmers, SonjaTeamspeler
    Luijt, LisetteTeamspeler
    Luijt-Lemmers, CorienTeamspeler
    Putten-Overman, Wendy van derTeamspeler
    Sheehan, LyndaTeamspeler
    Spoor, AnnemiekTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arisz, PaulaTechnische stafCoach
    Lux-Kuilboer, LauraTechnische stafCoach
    Onderwater, LauraOverige stafTeamscorer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer