• DS1 Softbal Week vrouw

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DS1 (Softbal Senioren Dames Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cromtigers DS11815121884814031
    2DVH DS1181512175799631
    3The Herons DS11711151911316023
    4DSS DS4171106140136422
    5Olympia Haarlem DS6178091721363616
    6Terrasvogels DS21780994123-2916
    7Vennep Flyers DS1187291851652016
    8Alcmaria Victrix DS2186111142226-8413
    9Kinheim DS1166010121131-1012
    10Quick Amsterdam DS2175012106180-7410
    11DS4165110125177-529
    12Flying Petrels DS115111373180-1073
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arisz, PaulaTeamspeler
    Boer, Sandra deTeamspeler
    Bom-Clardij, AnnemiekeTeamspeler
    Bruin, EllenTeamspeler
    Goey, Mireille deTeamspeler
    Hel, Mariƫlle van derTeamspeler
    Kooij-Groeneveld, SusanneTeamspeler
    Lemmers, SonjaTeamspeler
    Luijt-Lemmers, CorienTeamspeler
    Putten-Overman, Wendy van derTeamspeler
    Sheehan, LyndaTeamspeler
    Spoor, AnnemiekTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arisz, PaulaTechnische stafCoach
    Arisz, PaulaTechnische stafTeammanager
    Lux-Kuilboer, LauraTechnische stafTeammanager
    Lux-Kuilboer, LauraTechnische stafCoach
    Onderwater, LauraOverige stafTeamscorer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.