• Honkbal Aspiranten 2 - 3e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    22 apr. 12:00Odiz Frogs AH1 - Herons AH2Visser, C. (Charles)Sportpark Kalverhoek
    10 mei. 11:00Herons AH2 - Herons AH3Langen, M.J.M. (Mathijs) vanSportpark De Vork
    12 mei. 10:00Rooswijk AH1 - Herons AH2Sportpark Nieuw Rooswijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.The Herons AH2 - Urbanus AH18 - 17
    14 apr.Sullivan's Green Devils AH1 - The Herons AH26 - 2
  • Poulestanden AH2 (Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Rooswijk AH1220029134
    2Urbanus AH111001782
    3Odiz Frogs AH11100102
    4Sullivan's Green Devils AH1210111112
    5Flying Petrels / Cromtigers AH11001010
    6The Herons AH310018200
    7The Herons AH2200210230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, JeffreyTeamspeler
    Bruins, BrendanTeamspeler
    Dete, LeoTeamspeler
    Ikel, ZepTeamspeler
    Keizer, JeroenTeamspeler
    Lange, Oscar deTeamspeler
    Langen, Thomas vanTeamspeler
    Leijder Havenstroom, SennaTeamspeler
    Luijt, HuubTeamspeler
    Onderwater, RickTeamspeler
    Witteman, JoshuaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijt, MatthijsTechnische stafCoach
    Onderwater, WimTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer