• Honkbal Aspiranten 1 - 2e Klasse A

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    22 apr. 10:00Herons AH1 - Badhoevedorp AH1Vernooijs, W.F. (Willem)Sportpark De Vork
    6 mei. 09:30DSS AH1 - Herons AH1Pim Muliersportpark
    13 mei. 10:00Herons AH1 - Onze Gezellen AH1Sportpark De Vork
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Amsterdam Pirates AH2 - The Herons AH110 - 7
  • Poulestanden AH1 (Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Onze Gezellen AH122002694
    2Amsterdam Pirates AH2220024164
    3DSS AH1220018144
    4Thamen AH1210120202
    5Badhoevedorp AH1210123122
    6The Herons AH110017100
    7Terrasvogels-Sparks AH110012120
    8Kinheim AH2200213230
    9Alcmaria Victrix AH120029260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Christophersen, MaxTeamspeler
    Eng, Jelle van derTeamspeler
    Holslag, JamieTeamspeler
    Kistemaker, MikaTeamspeler
    Koning, JaydenTeamspeler
    Langen, Mathijs vanTeamspeler
    Leccis, DomenicoTeamspeler
    Ligthart, TimoTeamspeler
    Wittebrood, JoostTeamspeler
    Zinhagel, IsiahTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Christophersen, EgbertTechnische stafTeammanager
    Haller, JustinTechnische stafCoach
    Vernooijs, ReneTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer